ראשי » Sealing » איטום
איטום

איטום

איטום – בעיות איטום ובמה מתבטאות?

איטום – בעיות איטום באות לידי ביטוי ע"י כתמי רטיבות, נקודות עובש ופטריות, קילוף והתפוררות הצבע בקירות ובריח טחב. בעיות איטום מובילות לפגיעה בחוזקו של המבנה ויש לטפל בהן מיד עם הופעת הסימנים הראשונים.

איתור ליקויי בניה ונקודות כשל באיטום של גגות, מרפסות, מקלחות, קירות הנושקים לאדמת גן, בריכות ועוד.

חברתנו מאבחנת את בעיית האיטום בעזרת מיכשור מתקדם המבוסס על מצלמה טרמית המציגה לאנשי האיטום המיומנים שלנו תמונה ברורה של מוקדי הכשל באיטום. לאחר איתור נקודות הכשל אנו נמליץ על התיקון הנדרש. במידה והתיקון יתבצע על ידי חברתנו החברה תספק כתב אחריות לתיקון. כמו כן חברתנו מתמחה ב- איתור נזילות.

סוגי איטום שחברתינו מטפלת :

איטום - בעיות איטום ובמה מתבטאות? איטום - בעיות איטום באות לידי ביטוי ע"י כתמי רטיבות, נקודות עובש ופטריות, קילוף והתפוררות הצבע בקירות ובריח טחב. בעיות איטום מובילות לפגיעה בחוזקו של המבנה ויש לטפל בהן מיד עם הופעת הסימנים הראשונים. איתור ליקויי בניה ונקודות כשל באיטום של גגות, מרפסות, מקלחות, קירות הנושקים לאדמת גן, בריכות ועוד. חברתנו מאבחנת את בעיית האיטום בעזרת מיכשור מתקדם המבוסס על מצלמה טרמית המציגה לאנשי האיטום המיומנים שלנו תמונה ברורה של מוקדי הכשל באיטום. לאחר איתור נקודות הכשל אנו נמליץ על התיקון הנדרש. במידה והתיקון יתבצע על ידי חברתנו החברה תספק כתב אחריות לתיקון. כמו…

דירוג המאמר

דרג את המאמר

דירוג הגולשים: תהיה הראשון שמדרג!
0

About itur_nezilot

Leave a Reply