ראשי » אינסטלציה » אינסטלציה
אינסטלציה

אינסטלציה

חדש בישראל – החלפת קווי ביוב ומרזבים – ללא הרס !!!

אינסטלציה

  • החלפת צנרת וניקויה עם חומרים מיוחדים
  • פתיחת סתימות ביוב מכל הסוגים
  • תיקון ברזים / גילוי נזילות מים/איתור נזילות
  • הגברת לחץ מים ללא פתיחת קירות – כולל מעקפים (Bypass)
  • שיפוץ חדרי אמבטיות – כולל החלפת כלים סניטריים
  • התקנת מסנני מים מהירים
  • בעיות רטיבות – אבחון וטיפול

מצלמת ביוב לאיתור כשלים במערכת האינסטלציה

אינסטלציה – אינסטלטור

פיצוץ בצינור והבית מוצף, או שהביוב סתום חייגו- 052-7507505 – קריאתכם תתקבל 24 שעות ביממה ונגיע S.O.S

איתור נזילות ב- מצלמה תרמית חשבונות מים מנופחים? רטיבות בקירות? רטיבות במרצפות? יתכן ויש לכם פיצוץ / נזילה בצינור. באמצעות מכשור מתקדם ל- איתור נזילות נאתר כל חור בצינור שמהווה מוקד נזילה.

אינסטלטור מנוסה יבצע בדיקה ללא הרס מיותר בעזרת מצלמה תרמית ויאתר את מיקום הנזילה, האנסטלטור יפתח את איזור הדליפה / נזילה בצנרת ויגלה את החור בצינור כדי לאפשר את תיקון התקלה בצנרת. הצלחה של 100% מובטחת ואנו מספקים כתב אחריות לתיקונים המבוצעים על ידנו.
לפרטים נוספים אודות מבצעים מיוחדים בנושא איתור נזילות ובעיות איטום >>

איתור נזילות ובעיות ביוב: סתימות חוזרות ונשנות במערכת הביוב נובעות מסיבות שונות, כדי לאתר ולמצוא פתרון הולם לבעיות חוזרות בצנרת הביוב נעזר האינסטלטור במצלמת ביוב זעירה וייחודית המוחדרת לצנרת ומראה בבירור את מקור הבעיה בביוב, ואת מיקומה. בעיות בביוב תפתורנה אחת ולתמיד.

סתימה בכיור: אם פעולת ניקוי הסיפון לא פתרה את בעיית הסתימה בכיור, אינסטלאטור מיומן מחברת אינפרא בונפיל יפתח את הסתימה בעזרת משחולת / קפיץ או שימוש בחומרים כימיים מתאימים מבלי לפגוע בצנרת. במקרים מיוחדים של תקלות חוזרות, לאחר בדיקה במצלמת ביוב, האינסטלטור מוקד אחזקות תפעיל גנרטור, יחודי בארץ, ותזרים בצינור הביוב מים בלחץ גבוה – 280 בר.

סתימה באסלה: פתיחת סתימות והרחקת גופים גדולים מצנרת הביוב.

הדמיה של מערכת האינסטלציה

לחץ מים: פתרונות לבעיות לחץ מים בקומות עליונות , מעברים צרים בחיבורים של צינורות המים, אבנית / גוף זר המקשה על מעבר המים. אנו נאתר כל בעיה ונתאים לה פיתרון יצירתי ומשתלם.

רטיבות מרזבים: מרזב תפקידו לא לאפשר הצטברות מי גשם. כאשר יש סתימה במרזב או שהמרזב סדוק תיתכן רטיבות בקירות הפנימיים. אנו מבצעים פתיחת סתימות במרזבים, תיקון (השחלת צינור גמיש) או החלפת מרזבים פגומים ע"פ הצורך.

ריח ביוב: כשזה בבית, זה לא נעים. אבל יש לזה פתרונות: צינור האוויר שאמור לשחרר גזים ממערכת הביוב נסתם או נפגע – פתיחת סתימה בצינור האוויר או החלפת הצינור עשויה לפתור את הבעיה.

החלפת נקזים פגומים בחדר האמבטיה.

ניקוי סיפונים ונקזים בקופסאות הביקורת.

אינסטלטור-בחיפה
אינסטלטור-בצפון
אינסטלציה
אינפרא בונפיל מספקים שירותי אינסטלציה באמצעות מוקד 24 שעות ביממה. באיזור חיפה והקריות מכרמיאל נהריה עכו ועד תל אביב במרכז.

להצלחתכם פנו למומחים ל- אינסטלציה, עבודות אינסטלציה, תשתיות אינסטלציה, בדיקת מערכות אינסטלציה, קבלני אינסטלציה, גילוי נזילות.

 

לקבלת פתרונות לבעיות אינסטלציה ו- איתור נזילות צרו קשר באמצעות הטופס שבאתר.

כמו כן ניתן ליצור קשר באמצעות מוקד חירום לבעיות אינסטלציה לרשותכם מוקד ביפר שפועל 24 שעות ביממה בכל רחבי הארץ1-800-310-999

התקשר ליעקוב – 052-750-7505 או לדודי 052-323-7505

Leave a Reply