ראשי » נזילות » איתור נזילות
איתור נזילות

איתור נזילות


   • אם אתה סובל מנזילת מים? 100% אחריות לשביעות רצון
   • או מנזילות תת ריצפתיות?
   • או נזילות מהמרזב?
   • או נזילות מהביוב?

 

יש לנו פתרונות מדהימים עבורך שיחסכו לך זמן, כסף, והרס!

אנחנו מצויידים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שמאפשר לנו, לאבחן במדוייק את מקור הנזילה, לתקן את הנזילה מבלי לפרק בלאטות ומבלי להרס קירות, ממש כמו בצנטור והרווח כלו שלך: נזק מינימלי, זמן עבודה קצר, ומחיר זול לעומת האלטרנטיבות הקימות היום בשוק.

להזמנות התקשרו עכשיו: ליעקוב 052-7507505

 

חשבונות מים מנופחים?

חשבונות מים מנופחים?

הסיבה: נזילת בצנרת

הפתרון: איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית

רטיבות בקירות?

רטיבות בקירות?

הסיבה: נזילה בצנרת / כשל באיטום

הפתרון: איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית

רטיבות במרצפות?

רטיבות במרצפות?

הסיבה: נזילה בצנרת

הפתרון: איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית

רטיבות באמבטיה

רטיבות באמבטיה

הסיבה: נזילה בצנרת

הפתרון: איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית

 

איתור נזילות, סריקות תרמיות, לאיתור מוקדי נזילות בצנרת מים וביוב, איתור רטיבות במערכות איטום.
איתור נזילות באמצעות מכשור אלקטרוני משוכלל, מהטובים בעולם בתחום איתור נזילות מים, כגון בדיקות תרמוגרפיות עם מצלמת אינפרא אדום, מצלמה עם סיב אופטי המשדר למוניטור לבדיקת מערכות ביוב ומרזבים, בדיקה תרמית עם אפשרות לצילום ב DVD. איתור נזילות על ידי מכשור שמע אולטרא סאונד לבתים ולתשתיות לעומקים.

 

איתור נזילות – כל מה שרצית לדעת ולא היה לך את מי לשאול!

כתם של רטיבות מופיע על הקיר בסלון; הרחוב מוצף במי ביוב שעלה על גדותיו; חשבון המים עלה באופן פתאומי; לאחר היעדרות של שבוע, אתם חוזרים הביתה רק כדי לגלות אותו מוצף במים. נזילות בצנרת המים או הביוב הן מצב שכיח יחסית, והן מתרחשות לעיתים לא רחוקות במיוחד. על מנת לפתור את הבעיה של הנזילות, יש להתחיל שלב אחד קודם – בגילוי של הנזילות, ובאיתור של המיקום המדויק שלהן.

איתור נזילות

עבודות אינסטלציה נוגעות לכל סוגי הצנרת – צנרת מים וצנרת ביוב, בבתים פרטיים, במקומות ציבוריים או ברחובות העיר. כל אחד ואחת מאתנו נעזרים בשירותים של אינסטלטורים פרטיים או של חברות אינסטלציה גדולות במגוון רחב של מקרים, החל משלבי הבנייה של כל מבנה שהוא, כאשר שי צורך בהתקנה של מערכות האינסטלציה השונות במבנה, מן הצנרת עצמה ועד לברזים ולאסלות; דרך מקרים של שיפוצים שבהם נערכים שדרוגים של מערכות האינסטלציה השונות, שיפורים, תוספות וכדומה; ועד לתיקונים של תקלות שונות, כמו סתימות בצנרת, או נזילות מחלקי הצנרת השונים. איתור נזילות הוא אחד התחומים הבסיסיים והחשובים ביותר בעבודתו של כל אינסטלטור. נזילות הן מצב שבו מים או מי שופכין נוזלים בצורה לא מבוקרת מתוך הצינורות. זהו, כמובן, מצב בעייתי, ולכן חשוב מאד לזהות מצבים של נזילות, לאתר את קיומן וגם את מקורן, כך שניתן יהיה לטפל בהן בצורה הטובה ביותר. בכל עבודה במערכת האינסטלציה חשוב להיעזר בשרברב מקצועי, בעל ניסיון וידע. אך כאשר מדובר באיתור נזילות, החשיבות רבה עוד יותר.

איתור נזילות מים

היכן מתרחשות נזילות?

עבודות של איתור נזילות מתחלקות למספר סוגים של נזילות ושל רטיבויות. בצנרות מים וביוב שנמצאות באזורים פתוחים, ברחוב וכדומה, עלולות להתרחש נזילות אשר גורמות להצפות מקומיות, או לרטיבות במקום מסוים בלבד. איתור נזילות בצנרת הוא חלק משמעותי מן הטיפול בנזילות אלה, כאשר לאחר שהתגלה מקום הנזילה, ניתן, במרבית המקרים, לטפל בו בצורה ממוקדת. נזילות מים מצנרות מים או ביוב מתרחשות מסיבות רבות ומגוונות, עליהן נדון בהמשך. איתור נזילות מים בבית הוא עניין מורכב יותר, בדרך כלל. בבתים פרטיים או בדירות פרטיות, גילוי נזילות נעשה בדרך כלל על ידי זיהוי של מקום רטיבות, מה שמחייב איתור רטיבות, ולאחר מכן, איתור של מקור הנזילה אשר גרם לרטיבות. עם זאת, לעיתים ניתן לגלות נזילות במבנים סגורים, כמו דירות פרטיות, משרדים וכדומה, גם כאשר מתרחשת הצפה פתאומית של הדירה, או לחילופין, בדרכים מורכבות יותר לאיתור, כמו למשל כאשר חשבון המים החודשי עולה ללא סיבה מוסברת, או כאשר לחץ המים בברזים נחלש פתאום, גם כאן, ללא סיבה מוסברת.

איתור נזילות בכל מקוםבכל עומק בכול גודל - תיקון צינור 16 צול

איתור נזילות בכל מקוםבכל עומק בכול גודל – תיקון צינור 16 צול

הגורמים לנזילות

נזילות בצנרות המים והביוב נגרמות בשל סיבות שונות ומגוונות. בצנרות מים, הנזילות מתרחשות בעיקר בגלל עייפות החומר – צנרת ישנה, לעיתים כזו שאינה מתוחזקת כראוי, נסדקת עם הזמן, מה שיוצר, כמובן, נזילות מים מן הסדקים שבצנרת. לעיתים, ישנה התרופפות של החיבורים בין חלקי הצנרת השונים, כך שהמים נוזלים מבין שני חלקים של הצינור. במקרים חמורים, נוצר פיצוץ בצנרת, כלומר סדק קטן מתרחב עד שנוצר חור משמעותי בצינור, מה שגורם לנזילה משמעותית של מים. בכל הנוגע לצנרת הביוב, לעומת זאת, ישנם גורמים רבים נוספים אשר עלולים לגרום לנזילה, מלבד התיישנות – כמו למשל חדירה של שורשי עצים לצנרת הביוב. שורשים בביוב גורמים לחורים בצנרת; שומנים וסוגים אחרים של פסולת חומצית גורמים לניקוב של הצנרת; וכן הלאה.

איטום בריכות ביוב

איטום בריכות ביוב

למה צריך לאתר נזילות?

לכאורה, אם ישנה נזילה מן הצינור, רואים אותה ומתקנים אותה מיד. אך למעשה, אין זה כך. נזילה, במיוחד בצנרות מים ביתיות וכדומה, אינה תמיד מתגלה בצורה ברורה, וגם אם ניתן לראות את הנזילה, לא תמיד קל לדעת היכן היא ממוקמת. כיצד מתרחש הדבר? לרוב, נזילה מצנרת אינה נגרמת מפיצוץ פתאומי של צינור. היא מתחילה בנזילה קלה, כאמור, מסדק או התרופפות קלה של החיבורים. במצב כזה, של נזילה קלה, קשה מאד להבחין בקיומה של הנזילה. לעיתים, עולה חשד לכך שקיימת נזילה, משום שלחץ המים בברזים יורד, אף שאין שום אינדיקציה חיצונית לקיומה של נזילה. במקרים אחרים, אפילו לחץ המים אינו משתנה באופן משמעותי, והנתון היחיד שמעלה חשד לנזילה הוא חשבון מים גבוה מן הרגיל, אשר מראה על שימוש יתר במים – שנובע, כמובן, מן הנזילה. ישנם מקרים שבהם ניתן לראות רטיבות בקיר, ברצפה או בתקרה, מה שמעיד, כמובן, על נזילה מצינור מים. אך למעשה, הרטיבות אינה נמצאת בהכרח במקום שבו נמצאת הנזילה. מדוע? מכיוון שמים, מטבעם, זורמים ממקום גבוה למקום נמוך. הנזילה עשויה להיות ממוקמת במקום מסוים, אך המים הנוזלים יזרמו לאורך הקיר, עד שיגיעו למקום נמוך שבו יצטברו – ורק שם תיראה הרטיבות בפועל. לכן, כאשר ישנו חשד לנזילה בצנרת, חשוב להתחיל את העבודה באיתור מקום הנזילה.

איתור נזילות מים

גילוי נזילות מים במבנים מכל סוג שהוא, נעשה בעבר באמצעות חציבה בקירות, עד לגילוי מקור הנזילה. מכיוון שכאמור, לא ניתן לדעת, על פי הסימנים החיצוניים, היכן ממוקמת הנזילה, הרי שהחציבה הנדרשת הייתה מאסיבית, ונמשכה ממקום הרטיבות הגלוי, ולאורך הצינור שבקיר, עד שנחשף המקום הפגוע של הצנרת, ומקורה של הנזילה. שיטה זו, כמובן, מסורבלת מאד, וכרוכה בהרבה לכלוך, עבודה והוצאה כספית. כל חציבה שכזו כרוכה בלכלוך ובעלויות, ולאחר התיקון, כל מקום שנחצב צריך להיבנות מחדש, על כל שלבי הבנייה הנדרשים, כך שלמעשה, איתור מקור הנזילה בצורה כזו הוא שווה ערך לשיפוץ כולל בדירה, במקרים רבים. לכן, נעשו מאמצים רבים ליצור מכשיר לבדיקת נזילות מים, מכשיר שיאתר את המיקום המדויק של הנזילה. מכשיר לאיתור נזילות מים אמנם נשמע כמוצר מפתיע, ובעבר לא ניתן היה להעלות על הדעת כי מדובר במוצר אפשרי – אך כיום, הוא אכן קיים. כיום, איתור נזילות מים בבית או במקומות ציבוריים נעשה באמצעות מכשיר שנקרא מצלמה תרמית.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

מכשיר לגילוי נזילות מים

מכשיר לגילוי נזילות צריך לאפשר גילוי של עצם קיומה של הנזילה, כמו גם איתור מדויק של המיקום שלה. בנוסף, מכשיר לאיתור נזילות אמור לאתר את מיקום הנזילה מבלי שיהיה צורך לחצוב בפועל בקיר, כלומר באמצעי חיצוני כלשהו. המכשיר אשר מאפשר את העבודה הזו הוא המצלמה התרמית. מצלמה תרמית לגילוי נזילות מבצעת בדיוק את הפעולה הזו, על כל מה שנדרש ממנה. מצלמה לאיתור נזילות מים פועלת באמצעות בדיקה תרמית של הקירות, התקרה וכדומה. צילום תרמי לאיתור נזילות מזהה את הטמפרטורה של הקיר, ובודק היכן קיימות נקודות בעלות טמפרטורה נמוכה יותר. המים הנוזלים ייצרו תמיד קור, ולכן הנקודה הקרה יותר בקיר היא הנקודה שבה קיימת הנזילה. בתצוגת המכשיר, ניתן יהיה לראות קווים אדומים לאורך הקירות, אשר מסמנים את האזורים החמים של הצנרת, ואזורים כחולים אשר מסמנים אזורים קרים, במקומות שבהם קיימות נזילות מן הצנרת. התצוגה הברורה של המכשירים מקלה על איתור הנזילות והופכת את העבודה לברורה ונוחה.

מכשיר לבדיקת אחוז הלחות ולאיתור נזילות מים

מכשיר לבדיקת אחוז הלחות ולאיתור נזילות מים

מי מבצע איתור נזילות?

חשוב לדעת, שלא כל שרברב יכול לבצע איתור נזילות במצלמה תרמית. דרוש ידע מקצועי בהפעלת המצלמה, וניסיון מעשי בתפעול שלה. לכן, כאשר ישנו חשד לנזילה, חשוב שלא להסתפק באינסטלטור רגיל, אלא להזמין מאתר נזילות מקצועי, אשר יוכל לבצע בדיקת נזילות באמצעות המכשירים המתאימים, ובצורה מקצועית וטובה. כאשר הבדיקה נעשית בצורה מקצועית, עם המכשירים המתאימים ועל ידי האדם הנכון, התוצאות תהיינה גם הן מדויקות, וניתן יהיה לבצע את התיקון המתאים, ובצורה מדויקת – ללא נזקים מיותרים לדירה. חשוב לדעת כי בכל הנוגע לאינסטלטורים באופן כללי, קשה לדעת מיהו באמת אינסטלטור מקצועי ומי אינו מקצועי מספיק, משום שאינסטלטורים אינם זקוקים לתעודה מקצועית כלשהי על מנת לעסוק בתחומם. עם זאת, כאשר מבררים על מומחה לאיתור נזילות, ניתן לזהות בקלות אנשי מקצוע אשר קבלו הכשרה ממוקדת בתחום של איתור נזילות, ואשר מוסמכים לתפעול של מצלמות תרמיות מכל הסוגים.

איתור נזילות מים מחיר

חשוב לדעת, שהתהליך של איתור נזילות כרוך בעלות, בהתאם לסוג הבדיקה, לסוג המכשיר, למקצועיות של האינסטלטור וכן הלאה. חשוב לזכור שגם עבור האינסטלטור או חברת האינסטלציה אשר מבצעת את הבדיקה, למכשיר כמו גלאי נזילות מים מחיר משמעותי, אשר גלום במחיר הבדיקה. עם זאת, בחישוב פשוט ניתן להבין כי זול יותר לשלם עבור איתור מקצועי של הנזילה, מאשר על בדיקה ידנית של מקום הנזילה, או ניחוש ידני של המיקום. בדיקת נזילות בצנרת חוסכת הרבה מאד עבודה של הריסה ושל בניה, אשר כרוכות בהוצאה כספית משמעותית – גבוהה פי כמה מן המחיר של גילוי נזילות בצנרת באמצעות מכשור מתאים.

%d7%9b%d7%9e-%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%90%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%a8-%d7%a0%d7%96%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa

כמה עולה איתור נזילות מים?

איתור תשתיות תת קרקעיות

מיפוי תשתיות – כאשר הדברים נוגעים למערכות הביוב, גילוי נזילות נעשה מורכב באופן אחר. צנרת הביוב היא צנרת רחבה, עמוקה ותת קרקעית, מה שמקשה על הגישה לחלקים השונים של הצנרת. כאשר ניגשים לאיתור נזילות בצנרת הביוב, לעיתים קרובות יש צורך, גם כאן, במכשור מתאים, אשר יזהה את מקור הנזילה בצורה מדויקת. בהתאם לשימוש במצלמה תרמית לאיתור נזילות בצנרת המים, על מנת לזהות נזילות בצנרת הביוב משתמשים באפשרות של צילום קווי ביוב. בדומה לשימוש בצילום תרמי של קירות הבית, צילום קווי הביוב מאפשר זיהוי של מקור הנזילה בצנרת הביוב, אלא שהצילום נעשה בצורה נרחבת יותר, אשר מקיפה שטחים גדולים יותר – בהתאם לנדרש מקווי ביוב עירוניים גדולים. לעיתים, הצילום התרמי של צנרת הביוב נעשה בעזרת מכשיר ביובית, אשר מאפשר נגישות גבוהה יותר לחלקים שונים של הצנרת.

מיפוי תשתיות באמצעות מערכת אקוסטית לאיתור נזילות מים

מיפוי תשתיות באמצעות מערכת אקוסטית לאיתור נזילות מים

איתור ותיקון נזילות

לאחר שמבצעים בדיקת נזילות מים באמצעות גלאי נזילות, ולאחר שמזהים את מקור הבעיה ואת מיקומה של הנזילה, ניתן לגשת לשלב של תיקון נזילות. תיקון נזילות מים בצנרות ביתיות או במבנים מסוגים שונים, נעשה במרבית המקרים באמצעות חציבה בקיר, עד לחשיפה של הצינור הבעייתי. כאמור, בזכות האפשרות של איתור נזילות, ניתן למנוע חציבות מיותרות בקיר, ולחצוב אך ורק בנקודה המדויקת הנדרשת לצורך תיקון הצינור. במרבית המקרים, החציבה הנקודתית אכן מספיקה. לרוב, ניתן לתקן את הנזילה באמצעות תיקון מקומי של הסדק, או חיבור מחודש של הצנרת ויצירת איטום מתאים במקום. לעיתים יש צורך בהחלפה של חלק מסוים של הצינור, מה שידרוש חציבה רחבה מעט יותר בקיר, אך יאפשר תיקון מקיף אשר יחזיק מעמד לאורך שנים. רק במקרים נדירים, כאשר תחת הקיר מתגלה צנרת ישנה, חלודה או בעייתית, נוצר צורך בהחלפה מלאה של הצנרת. כאמור, מדובר במצב נדיר, אשר מתרחש בעיקר בבניינים ישנים מאד, שבהם גם לא הייתה תחזוקה מתאימה של הצנרת במהלך השנים.

סתימות

לעיתים, גלאי נזילות מים יזהה נזילה, אך בדיקה מעמיקה יותר תגלה כי המקור האמתי לנזילה הוא דווקא סתימה בצנרת, ולא פיצוץ או סדק בצינור. סתימה בצינור מים או ביוב עלולה לגרום להצפה בכיורים, באסלות או בבורות הביוב החיצוניים. לעיתים, הסתימה יוצרת לחץ מים חזק בנקודות מסוימות בצנרת, מה שמוביל להיווצרות של סדקים, כאמור. במקרה כזה, במקביל לתיקון של הצינור עצמו, יש לבצע פתיחת סתימות, ולשחרר את הצנרת למעבר חופשי של מים, מה שימנע היווצרות של נזילות נוספות או של הצפות עתידיות. במקרים אחרים, סתימות בצנרת המים או הביוב אינן גורמות לנזילות, אלא רק לסתימות והצפות בנקודות היציאה של הצנרת, כמו כיורים, אסלות וכדומה. כך או כך, חשוב לבצע פתיחת סתימות בהקדם, על מנת לטפל בבעיה ולמנוע נזקים חמורים יותר בהמשך הדרך.

שיקום קווי ביוב

שיקום קווי ביוב

לסיכום

תהליך של איתור נזילות הוא תהליך מורכב, אך נחוץ וחשוב מאד. איתור נזילות באמצעות צילום תרמי חוסך עלויות רבות, כמו גם עגמת נפש, זמן עבודה, לכלוך וכדומה. כאשר יש צורך בגילוי של מקורה של נזילה כלשהי, חשוב להיעזר באיש מקצוע מנוסה, אשר יוכל להפעיל את המכשור הנדרש לצורך האיתור, ולגלות את המיקום המדויק של הנזילה. איתור נזילות חשוב, משום שלא תמיד ניתן לדעת בוודאות היכן ממוקמת הנזילה, גם במקרים שבהם נוצרים כתמי רטיבות בקירות או בתקרה. הצילום התרמי מאפשר גילוי של מקור הנזילה באמצעות מדידת הטמפרטורה, וזיהוי של מקור הנזילה כאזור הקר יותר בקיר, בתקרה או ברצפה. לאחר האיתור המדויק של מקור הנזילה, ניתן לתקן את הנזילה בצורה מדויקת ובעלויות מינימאליות. גילוי של נזילות נעשה לא רק בצנרות מים, אלא גם בצנרות ביוב, שם האיתור מורכב מעט יותר, וגם הטיפול בנזילה מורכב יותר, בעיקר בשל גודל הצנרת וחוסר הנגישות אליה. עם זאת, איתור מדויק של מקור הנזילה בצנרת הביוב חוסך משאבים רבים, ומאפשר זיהוי נכון של המקום שבו יש לעבוד על מנת לתקן את הנזילה.

 

ייבוש תת ריצפתי במפעל קוקה קולה שספג נוזלים

ייבוש תת ריצפתי במפעל קוקה קולה שספג נוזלים

מכשור למיפוי קווים ותשתיות.
מכשור לאיתור ליקויי בנייה
מכשיר איתור נזילות מים בעומקים על ידי קורולטור.
איטום חדירת מים בסדקים במבנה על ידי הזרקת חומרי אטימה בלחץ.

אנו מבצעים את כל עבודות בדיקת מבנים, איתור נזילות, אינסטלציה והאיטום באחריות. ביצוע החלפת צנרת ביתית ביום אחד.

אינפרא סרגון מתמחה ב- איתור נזילות מים ומוקדי רטיבות באמצעות מצלמת אינפרא אדום. לאינפרא סרגון מצלמת ביוב ומרזב לאיתור סתימות המאפשרת לצפות בצינור הביוב ובצינור המרזב לכל אורכו ולאתר גורמים לסתימות בביובים ובמרזבים.

אינפרא סרגון מבצעת מיפוי תשתיות באמצעות ציוד אלקטר מגנטי וממפה צנרת מסוגים שונים: תקשורת, חשמל, מים וכד’ המונחים בעומק האדמה. אינפרא סרגון מבצעת איתור מוקדי נזילה ודליפות בצנרת נסתרת בקירות, תחת מרצפות ובעומק האדמה באמצעות קורלטור לאיתור נזילות המאפשר איתור נזילות מים באופן מדויק.

איתור נזילות מים

איתור נזילות מים הוא אתגר שבעלי מקצוע מנוסים, ידעו לטפל בו, במינימום הרס ונזק.

איתור נזילות מים- אבחון

יש להבחין בין המקרים הפשוטים של איתור נזילות מים לבין המקרים המורכבים של איתור נזילות מים..

איתור מקור נזילות מים

ראשית אינסטלטור יאתר את מקור נזילת המים:

נזילות מים אפשרויות:

 • מהצינורות שמספקים מים נקיים.
 • צינורות שמובילים מי דלוחין וביוב.
 • צינורות של מערכות הסקה ומיזוג אוויר.

בדיקת מים בצנרת המים הנקיים ובצנרת מערכות ההסקה תעשה באמצעות בדיקת לחץ שבודקת איבוד מים. איתור נזילות מים בצנרת מי ביוב ודלוחין, תעשה ע"י חסימת מוצא הביוב ובדיקה להיכן נעלמים המים. בדיקת איתור נזילות מים בצנרת ניקוז מים נעשת בנשיפה לתוך הצנרת לזיהוי חסימות.

איתור נזילות מים במערכות הסקה

איתור נזילות מים במערכות הסקת ביתיות או מרכזיות (דירתית או מרכזית) עלולה להיות מסובכת. מפני שמערכות אלה נוטות לאבודי מים תוך כדי פעולתן התקינה וגם מפני שצינורות המים עוברים במסלולים נפתלים ונסתרים ברצפה או בקירות. במערכות הסקה מרכזית ברבי קומות, איתור נזילות מים מסובך יותר בגלל שהצינורות עוברים בין הקומות ובתוך דירות שונות, ולכן חייבים להיעזר בשירותיו של איסטלטור מומחה לאיתור נזילות מים, בעל ציוד מתאים לגילוי נזילות מים.

ציוד לאיתור נזילות מים

הציוד של אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות מים כולל:

 • מצלמה תרמית (אינפרה-אדום) שמראה היכן מצויה רטיבות, לדוגמה תחת הרצפה או מאחורי אריחי קרמיקה.
 • מכשיר האזנה רגיש שמסוגל לזהות כל פריצת מים, במערכת אספקת המים.
 • סיב אופטי שמוחדר לפתחי הביוב והניקוז ומאפשר הצצה לתוך הצינורות האלה מבלי לחפור ולגלות אותם.
יתרונו של המכשור המתקדם הזה שמאפשר איתור נזילות מים ומונע את הצורך לשבור קירות או להרים מרצפות שלא לצורך.

איתור נזילות מים, מתבצע תוך שימוש במצלמה טרמית משוכללת הפועלת בטכנולוגיה אינפרא אדום. מקור הדליפה יובלט ע"ג צג המכשיר ע"פ דרגת הרטיבות.
איתור נזילות מים, מאפשר לאתר את המיקום המדויק של הכשל במערכת הצנרת. לאחר איתור מקור הדליפה אנו נפתח את איזור הנזילה ונגלה את הצנרת כדי לאפשר את התיקון.

אינפרא סרגון יוצאים במבצע לזמן מוגבל ל- איתור נזילות ובעיות איטום.

באמצעות מכשור מתקדם ל- איתור נזילות מים נאתר כל חור בצינור שמהווה מוקד נזילה.
אינסטלטור מנוסה יבצע בדיקה ללא הרס מיותר בעזרת מצלמה טרמית ויאתר את מיקום הנזילה, האנסטלטור יפתח את איזור הדליפה / נזילה בצנרת ויגלה את החור בצינור כדי לאפשר את תיקון הנזילה בצנרת.

הצלחה של 100% מובטחת ואנו מספקים כתב אחריות לתיקונים המבוצעים על ידנו.

לא רבים משתמשים בתבונה במכשור אלקטרוני ל- איתור נזילות מים. לניסיון בעבודות אינסטלציה משקל מכריע, שרברב טוב נמדד ע"פ יכולת איתור בעיות רטיבות / נזילות והצעת פתרונות יצירתיים. צינורות לאחר תיקונים מועדים לנזילות. אנו נדע להעריך ע"פ גיל הצנרת, מצב הקורוזיה, הצטברות האבנית וכו’ האם החלפת הצינורות תהיה משתלמת יותר.

התקשר עכשיו! 052-7507505

זיכרו: איתור נזילות – זו הממחיות שלנו: להצלחתכם פנו למומחים ל- איתור נזילות ולא תתאכזבו.

About itur_nezilot