ראשי » נזילות » בדיקה תרמוגרפית
בדיקה תרמוגרפית

בדיקה תרמוגרפית

בדיקה תרמוגרפית מיועדת לאיתור נזילות.

בבדיקה תרמוגרפית על ידי מצלמה טרמית מתבצעת סריקה – הדמיה לאבחון לתיעוד דגמים טרמיים ללא כל פעילות הרס באמצעות הפרשי הטמפרטורות מהאזור הנסרק. המצלמה התרמית קולטת את אנרגית האינפרא – אדומה המוקרנת מהעצם הנסרק, ומתרגמת את אותות האינפרא לתמונה. התמונה התרמית מגוונת בצבעים שונים שמיצגים טמפרטורות שונות של האזור הניסרק.

התמונה הטרמית המתקבלת ממצלמת האינפרא –רד ממחישה את מקום הרטיבות ואת כיוון ההתפשטות. ובכך ניתן לאתר במדויק את נקודת הכשל ואת נתיב חדירת המים.


פרטים אודות מבצע לאיתור נזילות >>

בדיקה תרמוגרפית מיועדת לאיתור נזילות. בבדיקה תרמוגרפית על ידי מצלמה טרמית מתבצעת סריקה – הדמיה לאבחון לתיעוד דגמים טרמיים ללא כל פעילות הרס באמצעות הפרשי הטמפרטורות מהאזור הנסרק. המצלמה התרמית קולטת את אנרגית האינפרא – אדומה המוקרנת מהעצם הנסרק, ומתרגמת את אותות האינפרא לתמונה. התמונה התרמית מגוונת בצבעים שונים שמיצגים טמפרטורות שונות של האזור הניסרק. התמונה הטרמית המתקבלת ממצלמת האינפרא –רד ממחישה את מקום הרטיבות ואת כיוון ההתפשטות. ובכך ניתן לאתר במדויק את נקודת הכשל ואת נתיב חדירת המים. http://youtu.be/iqUrcAPyn7s פרטים אודות מבצע לאיתור נזילות >>

דירוג המאמר

דרג את המאמר

דירוג הגולשים: 4.03 ( 3 votes)
0

Leave a Reply