ראשי » נזילות » בדיקת מערכות אספקת מים
בדיקת מערכות אספקת מים

בדיקת מערכות אספקת מים

בדיקת מערכות אספקת מים בתוך מבנים

סריקת צנרת המים הפנים מבנית מאפשרת אבחון נזקי צנרת ברמת דיוק מרבית, ללא תלות בסוג הצנרת או בסוג חיפוי רצפת המבנה או הקירות.

השימוש ב- מצלמה טרמית ל- איתור נזילות דליפות וכשלים במערכת הצנרת הנסתרת העוברת בקיר או תחת המרצפות. מסייע באיתור המיקום המדויק של הנזילה בצינור. במהלך שימוש במצלמה טרמית מקור הדליפה יובלט ע"ג צג המכשיר ע"פ דרגת הרטיבות.

כתוצאה מהשימוש במצלמת האינפרא –אדום ניתן לאתר את המיקום המדויק של הכשל במערכת הצנרת. לאחר איתור מקור הדליפה אנו נפתח את איזור הנזילה ונגלה את הצנרת כדי לאפשר את התיקון.

מצלמת האיפרא אדום מאפשרת לאתר כל חור בצינור שמהווה מוקד נזילה, כך שכל אינסטלטור יכול לגשת לתיקון הנזילה, ללא שבירה ניסיונית ומיותרת לאיתור של מקור הנזילה. אנו מבטיחים הצלחה של 100% ומספקים אחריות לעבודה המבוצעת ומשתמשים בחומרים תקניים בלבד לצורך איתור נזילות וביצוע העבודה.

לפרטים על מבצע איתור נזילות התקשרו עכשיו- 1-800-310-999 וקבלו הצעת מחיר או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. איתור נזילות זו עבודה למקצוענים!

Pic_1_221
בדיקת מערכות אספקת מים בתוך מבנים סריקת צנרת המים הפנים מבנית מאפשרת אבחון נזקי צנרת ברמת דיוק מרבית, ללא תלות בסוג הצנרת או בסוג חיפוי רצפת המבנה או הקירות. השימוש ב- מצלמה טרמית ל- איתור נזילות דליפות וכשלים במערכת הצנרת הנסתרת העוברת בקיר או תחת המרצפות. מסייע באיתור המיקום המדויק של הנזילה בצינור. במהלך שימוש במצלמה טרמית מקור הדליפה יובלט ע"ג צג המכשיר ע"פ דרגת הרטיבות. כתוצאה מהשימוש במצלמת האינפרא –אדום ניתן לאתר את המיקום המדויק של הכשל במערכת הצנרת. לאחר איתור מקור הדליפה אנו נפתח את איזור הנזילה ונגלה את הצנרת כדי לאפשר את התיקון. מצלמת האיפרא אדום…

דירוג המאמר

דרג את המאמר

דירוג הגולשים: 3.66 ( 4 votes)
0

Leave a Reply