ראשי » הודעות לעיתונות

הודעות לעיתונות

חברת אינפרא סרגון מציעה לכם מהיום חידוש מהפכני – חידוש קווי ביוב ומרזבים ללא לכלוך, ללא שבירת קירות, ובעיקר – ללא הרס!

הודעה לעיתונות

חידוש קווי ביוב ומרזבים הוא משימה לא פשוטה, המצריכה לא אחת שבירת קירות, החלפת קווי ביוב ישנים מאד והתמודדות עם תנאים לא פשוטים. בחברת אינפרא בונפיל מציעים שירות ייחודי, שירות מקצועי ואמין מאד, המאפשר לבצע את כל זאת בקלות רבה וללא הרס מיותר.
בין אם בשל חדירת שורשים בביוב, בעקבות מערכת ביוב ישנה שאיננה מתפקדת כראוי, או כל סיבה אחרת שהיא, חידוש קווי הביוב והחלפתם בחדשים, יכול להיעשות מהיום באופן קצת אחר, ללא הרס וחורבן. חברת אינפרא בונפיל וסרגון מאתרת את מקור הנזילה או הבעיה במערכת הביוב באמצעות מכשור משוכלל במיוחד, הכולל שימוש באינפרא אדום. מדובר במצלמה בעלת סיב אופטי קטן, אותה מחדירים ישירות אל המקום, ובעזרתה בוחנים את מערכת הביוב ואת המרזבים. שימוש בפתרון זה מאפשר איתור מהיר ומדויק מאד של ומבלי לשבור קירות או לגרום לנזקים במקום. גם התיקון עצמו והחלפת המערכת במערכת חדשה ותקינה נעשה מבלי להרוס דבר תוך ניצול הפיתוחים החדשניים בתחום.

מקצועיות, חדשניות ואמינות – פתרונות בהתאמה לכל לקוח

חברת אינפרא סרגון נעזרת בטכנולוגיות חדשניות לצורך החלפת קווי ביוב בשל חדירות שורשים בביוב או סיבות אחרות. החברה משתמשת בציוד מתקדם כדי לאתר את מקור הבעיה ורק לאחר מכן מבצעת את התיקון כנדרש. החומר ממנו עשוי הצינור החדש, בו משתמשת החברה, דומה לפלסטיק המחוזק בסיבי זכוכית (GRP) והוא תמיד עולה באיכותו ובחוזקו על הצינור אותו הוא מצפה. הצינור החדש מתחבר לצינור הפגום באמצעות שיטה מתוחכמת המכונה "אינברסיה", כאשר הצינור החדש מוצמד בחוזקה לדפנות של הצינור הקיים באמצעות לחץ אוויר או לחץ מים.

אודות החברה

חברת אינפרא סרגון, המתמחה בפתרונות אינסטלציה וחידוש צנרת ביוב ומרזבים, נחשבת למובילה בתחומה בזכות החידושים הטכנולוגיים המתקדמים אותם היא משלבת במסגרת עבודתה. החברה פועלת בתחום מאז שנת 2006 ועוזרת ללקוחותיה להתמודד עם מקרים של נזילות בסדרי גודל שונים, בעיות במערכת הביוב וניקוז המים ועוד. את כל זאת היא עושה בעזרתו של צוות מקצועי ומיומן מאד, הנעזר בצינור עמיד, המחליף את הצינור הפגום מבלי להרוס או לשבור קירות וכן עם מצלמה זעירה.

Leave a Reply