מרזבים

מרזבים

השירותים שלנו כוללים:

  • תיקון מרזבים
  • התקנת מרזבים
  • מרזבים לגגות

מרזבים מערכת להובלת מי הגשמים מהגגות לקרקע. אלא שהמרזבים כמו כל מערכת פתוחה אחרת יכולה להיסתם ע"י לכלוך עלים זרדים, בגדים ניילונים או כל פסולת שנופלת או מושלחת על הגגות או המרפסות. מרזב סתום גורם למי הגשמים להיקוות ימים רבים על הגג מה שבסופו של דבר יגרום לבעיית איטום בגג, וודאי שמים שעומדים זמן רב ימצאו את הסדק הדק או את האיטום הכושל ודרכו יחלחלו.

מאותו שלב שהמים מצאו את הפרצה בשכבת האיטום, הקירות או הגגות סופחים אליהם את המים ויוצרים בשלב ראשון רטיבות בקיר בהתאם לאזור הספיחה של המים, כמובן שם המים על הגג ממשיכם להיקוות הכתם הולך וגדל או לחילופין גם אם הכתם יתייבש בהעדר תיקון שכבת האיטום במקום חדירת המים הבעיה רק תלך ותתעצם בכל פעם שגשם יורד מחדש.

מקור חדירת המים שלא נאטם בזמן יגרום להחרפה כתם הרטיבות שיהפוך בהדרגה לשכבת עובש שתהפוך לנקודות שחורות על הקירות, ולריח טחב בבית על כן מומלץ מיד עם הופעת כתם המים הראשוני לטפל בבעיה מבעוד מועד כי הטבע הדברים בעיות קטנות שלא מטופלות בזמן הופכות לבעיות גדולות יותר. לכן יש לתקן את המרזב בזמן וללא דחויי.

חור במרזב

בעיה אחרת במרזב שיכולה לגרום לאותו אפקט של רטיבות בקירות, כאשר מסיבה כל שהיא נגרם חור במרזב, יכול להיות שאפילו מתקין המזגנים שבמהלך התקנת המזגן קדח בטעות במרזב וחורר את המרזב, חור במרזב לאחר כמה פעמים שיורדים מי גשמים יוצרים קורוזיה סביב הבורג שעם הזמן תהפוך לחור שדרכו המים יחדירו ויספגו בקירות

ננננ

הפתרון שלנו לאיטום המרזב

ברשותנו מצלמת סיב אופטי שמושחלת לתוך המרזב ומאתר את הבורג שגרם לפגיעה במרזב, אנו מחדירים למרזב רובוט שמשחיז ומסיר את הבורג, לאחר מיכן אנו בונים בתוך המרזב צינור חלופי – משרוולים את המרזב, השירוול שאנו בונים בתוך המרזב עמיד יותר וחזק יותר מהמרזב המקורי שהיה, ובמקומו יוצרים צינור חליפי וכך אוטמים את החור שבמרזב מבלי צורך לפרק ולהרוס הטיפול הוא מהיר יעיל וזול ביחס לאפשרויות האחריות

Leave a Reply