ראשי » ביוב » ניקוי שורשים בביוב
ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב זה אשליה – רק אקמול זמני!

חדירת שורשים לביוב איננה מקרית, סימן שיש בעיית איטום במערכת הביוב שדרכו חדרו השורשים לביוב.
השורשים ניזונים מהמים ומהפסולת האורגנית, ניקוי השורשים מהביוב באמצעות ספירלות, או חומר לקטילת שורשים יכול לשפר באופן זמני את זרימת המים בביוב לזמן מוגבל, עד ששורשים חדשים יחדרו מחדש וייסתמו את קוו הביוב.

יש לך שורשים בביוב – יש לנו פתרון ייחודי עבורך!

אנחנו לא רק שננקה את מערכת הביוב שלך, אלא נמנע את חדירת השורשים לביוב לשנים.

מה הפתרון הייחודי שלנו?

אנחנו נכניס רובוט לקוו הביוב לניקוי השורשים בביוב, הרובוט ינקה את השורשים מהביוב לחלוטין ואז נכניס בלון מלופף ביריעות זכוכית עם דבק אפוקסי הבלון יוחדר באמצעות רובוט לקוו הביוב, הבלון ינופח וייצמד בחוזקה לקוו הביוב, וייצור בתוך הביוב קוו חדש שיהיה עמיד וחזק מהקו הקיים.

דיזה לחיתוך וריסוק שורשים בביוב

דיזה לניקוי וריסוק שורשים בביוב

אתה מוזמן לצפות בסרטון שלנו שמצגים את כל התהליך של הוצאת השורשים מהביוב ובניית קוו ביוב מחוזק ועמיד בפני חדירת שורשים למערכת הביוב.

 

ניקוי שורשים בביוב הינה פעולה חשובה מאוד לתפקוד מוצלח של מערכת הביוב שלכם בבניין, אם אתם בעלי דירה בבניין שבו ישנם תקריות חוזרות של סתימה בביוב וטרם אבחנתם את מקור הבעיה, חשוב שתבדקו את התופעה של שורשי עצים בביוב שלכם.
רבים שואלים מה לעצים ולביוב? שורשי עצים יכולים לגרום לנזקים כדוגמת הוזזת מערכת הצנרת אך שהשורשים יכנסו לתוך ככ נשמע פשוט מופרך. אך למעשה, לטבע ישנם כוחות מופלאים. העצים ניחנים ביכולת מדהימה לנתר את הקרקע ולאבחן אותה, כך ששורשי העצים ילכו בעקבות המסלול המתאים והטוב ביותר עבורם. למרות שעבורנו הביוב נחשב למקור שפכים ופסולת הרי שעבור העץ הפסולת הזאת היא בדיוק מה שהוא צריך. ניקוי שורשים בביוב הופכת לפעולת חובה כאשר נתקלים בעצים המנסים לעשות הכל בכדי לחדור לצנרת הביוב. מדוע? כיוון שבתחילה העץ ישלח נים קטן של שורש דרך סדק קטן בצנרת הביוב, אך במהרה השורש יגדל ויחסוך באחוזים נכרים את צנרת הביוב. במקרים אלו יוותר מעט מאוד מקום עבור השפכים לעבור והתוצאה תהיה סתימה המתרחשת הרבה מאוד פעמים לעיתים קרובות.

פתרונות אפשריים לבעיית חדירת השורשים לביוב?

דיזה לניקוי שורשים בביוב

דיזה לניקוי שורשים בביוב

חיתוך שורשים לביוב נשמע אולי פתרון נכון, ואכן לטווח הקצר והבינוני זה באמת יפתור את הבעיה, אך כל עוד יש לנו עצים באזור הגינה בסמיכות למערכת הביוב, לא יספיק טיפול בסיסי של ניקוי שורשים בביוב או חיתוך שורשים בביוב. ראשית יש לבצע איתור של שורשים בביוב, אחרי שנבצע את האיתור ונדע את המיקום המדויק, יש לחתוך אותם ולנקות את צנרת הביוב מכל שארית של גוף זר, הפעולה המתבקשת לאחר מכן היא כמובן לנסות ולסתום ככל האפשר את הסדקים. הפעולה המשלימה היא ללא ספק יישום של חומר נגד שורשים בביוב, קוטל שורשים בביוב יוודא שהפעילות האגרסיבית של שורשי העץ לא תמשך באזור הצנרת של הביוב וכך הפעולה שלנו תהיה חזקה ומשמעותית גם לטווח הארוך ולא רק לטווח הקצר והבינוני.
הסרת שורשים בביוב הינה פעולה שרק מומחים יכולים לעשות אותה, רבים יכולים לחשוב שניתן פשוט לפזר חומר נגד שורשי עצים ובזה לנטרל את צמיחת העץ והשפעתו על מערכת הביוב, אך בפועל רק עין של מומחה בעל ניסיון המכיר את סוגי העצים ויודע את התנהלות השורשים שלהם וכן מומחה לאיתור סדקים בביוב יוכל לבצע פעולה שהיא באמת יסודית ומעמיקה. חשוב להקפיד על עבודה מקצועית, כך תזכו לשקט לטווח ארוך.

לסיכום:

ניקוי שורשים בביוב הוא הפתרון של פעם, הטכנולוגיה העכשווית מאפשר לנו פתרונות מתקדמים לבעיית ניקוי שורשים בביוב, אחת ולתמיד.

שטיפת קווי ביוב בלחץ מים

שטיפת קווי ביוב בלחץ מים

 

איתור נזילות

רטיבות בקירות

פתיחת סתימות