ראשי » ביוב » צילום קווי ביוב
צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

ברשותינו מצלמת ביוב, שנעזרים בה לאיתור בעיות במערכת הביוב והדלוחין, ומרזבים, המצלמה מאפשרת לנו לאתר במדוייק את מיקום הכשל. את עין מצלמת הביוב ניתן להשחיל לעומקים של 30 מ'.

צילום קווי ביוב – מאפשר דיוק במקום סמויי

תיקון פנים צנרת, ניקוז ומרזבים BONFILPEACH
תיקונים מקומיים בצנרת ניקוז ומרזבים (עד מטר).
ערכת BONFILPEACH היא שיטה חכמה ויעילה לכשלים במרבים וצנרת ניקוז הנמצאת בקירות ועמודי בטון.

באמצעות מצלמה עם סיב אופטי מזהים את הכשל (החור), מחדירים בלון (פטנט אנגלי), סביב הבלון מגלגלים ומצמידים יריעת סיבי זכוכית המרוח בחומרים כימיים, מנפחים את הבלון לחמש אטמוספרות ואז תוך 40-60 דקות נוצר לנו צינור פנימי המבטל את הכשל (החור) שהיה בצינור.

יתרונות BONFILPEACH

  • התקנה נקייה, יעילה, מהירה וקלה.
  • חוסך חציבה והרס.
  • ערכת BONFILPEACH מתאימה לצנרת מ "4 ועד "6.
  • פתרון יעיל מבחינת יחס עלות מול תועלת.
  • אחריות ל-3 שנים.

ברשותינו מצלמת ביוב, שנעזרים בה לאיתור בעיות במערכת הביוב והדלוחין, ומרזבים, המצלמה מאפשרת לנו לאתר במדוייק את מיקום הכשל. את עין מצלמת הביוב ניתן להשחיל לעומקים של 30 מ'. צילום קווי ביוב - מאפשר דיוק במקום סמויי http://youtu.be/Swy7KdFfZqU תיקון פנים צנרת, ניקוז ומרזבים BONFILPEACH תיקונים מקומיים בצנרת ניקוז ומרזבים (עד מטר). ערכת BONFILPEACH היא שיטה חכמה ויעילה לכשלים במרבים וצנרת ניקוז הנמצאת בקירות ועמודי בטון. באמצעות מצלמה עם סיב אופטי מזהים את הכשל (החור), מחדירים בלון (פטנט אנגלי), סביב הבלון מגלגלים ומצמידים יריעת סיבי זכוכית המרוח בחומרים כימיים, מנפחים את הבלון לחמש אטמוספרות ואז תוך 40-60 דקות נוצר לנו צינור…

דירוג המאמר

דירוג הגולשים: 2.33 ( 2 votes)
0

Leave a Reply