ראשי » ללא הרס » תיקון פנים צנרת ללא הרס
תיקון פנים צנרת ללא הרס

תיקון פנים צנרת ללא הרס

אחד האלמנטים המרתיעים ביותר, כאשר באים לבצע תיקון צנרת, הוא הצורך בהפיכת הדירה כולה, הכולל הרס של ריצוף, חפירה וחשיפת הצנרת הפגומה או הישנה, אשר אינה מפקדת ופוגעת באיכות המים ואיכות החיים.
כיום קיים פתרון חדשני, אשר מאפשר תיקון פנים צנרת ללא הרס, המאפשר עבודה נקיה, מסודרת ומעניק צנרת איכותית הרבה יותר, העמידה בפני כל חומרי הכימיה השונים ושורשי העצים.
מהו התהליך וכיצד מתבצע?

התיקון מתחיל מבפנים

טכניקת התיקון של פנים צנרת ללא הרס היא באמצעות השחלת צינור מסיבים פולימריים חזקים ועמידים אל תוך הצנרת המותקנת הקיימת.
באמצעות זו מתחדשת הצנרת, והצנרת החדשה מתקבלת חזקה עד פי כמה מהצנרת הישנה (אשר נשארת במקום, רק שיוצאת מכלל שימוש)

כיצד מתבצע תהליך תיקון פנים הצנרת ללא הרס?

התהליך מתחיל בלמידת מה יש בפועל בשטח הצנרת הקיימת עצמה, וזאת על מנת לתכנן את אורך השרוול, שיש להכניס בתוך הצנרת הקיימת, למידת תווי השטח, שיפועים, עומק, רוחב ואורך.
לאחר מכן מתבצע צילום הקו הקיים במצלמה תרמית, וזאת על מנת לבצע התאמה אידיאלית של השרוול החדש לקו הקיים. בטרם הכנסת השרוול החדש, שהוכן מבעוד מועד עבור הקו הקיים, יבוצע ניקוי יסודי, באמצעות רובוט ניקוי , אשר יוצא עצמים ופסולת מתוך הקו הקיים, וזאת על מנת לפנות מקום לשרוול, ולהתחיל מ-0.
כאשר השטח מוכן, השרוול החדש מוכנס מבעוד מאוד באופן מבוקר אל תוך הקו הקיים.
לאחר הכנסתו, מתבצע תהליך של הקשחתו באמצעות חימום. בדיקת הקו החדש אורכת כ-3 שבועות, בהם נבדקת איכות ההתקנה ועמידות הצנרת ללחצי מים ועוד.
תוצאה מוצלחת תביא להנאה לשנים ארוכות ורבות מצנרת חזקה ועמידה.

היתרונות של תיקון פנים צנרת ללא הרס.

  • נוחות- אין צורך בהריסת מבנים, פירוק מרצפות וחפירות.
  • קולוגיה- מדובר בעבודה "נקיה" אשר אינה משאירה אחריה פסולת בניין, העבודה נעשית בעיקר בתוך הצנרת ומפתח שוחת הביוב, המתחברת אליה.
  • מהירות- תהליכי שיפוץ ושדרוג צנרת עלולים לקחת שבועות ואף חודשים, בתיקון צנרת פנים ללא הרס, ניתן לבצע פעולה מהירה, שתארך מספר ימים בודדים, וזאת ללא הפרעה לשגרת החיים הסדירה.
  • תמורה טובה למחיר- תהליך ישן של החלפת צנרת עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים, בהשוואה לתהליך תיקון פנים ללא הרס, אשר מגיע במחיר אטרקטיבי בהרבה, וכולל את כל שלבי העבודה.

כמובן שלצורך האבחון המדויק אנו משתמשים במצלמה טרמית לאיתור נזילות

תיקון פנים צנרת ללא הרס, היא בשורה משמחת, אשר מסמלת כיצד שיפור טכנולוגי בעולם הסניטציה, משפר פלאים את עבודות האינסטלציה, התשתיות והניקוז למגורים פרטיים ולתעשייה.